Sindrian Party Animals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magi RPG fórum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Black Libra Tower

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Spartos

Spartos


Hozzászólások száma : 364
Join date : 2014. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Sasan

Black Libra Tower - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Libra Tower   Black Libra Tower - Page 2 EmptyCsüt. 30 Jan. - 23:44

Nem akartam elhinni. Ja'far és Hinahoho.. elmentek???? Lehetséges ez egyáltalán? Hinahoho, mindig olyan volt mintha az apánk lenne.. ebbe  a helyzetben azt gondoltam ő lesz az aki mindenkit megpróbál majd jobb belátásra téríteni.... Jafar meg... Az utolsó ember akiből kinéztem volna, hogy elhagyja Sindriát, akármi is történik. Ha egész Sindria elpusztul se hagyta volna hátra... hacsak nem Sinbad  mondja, hogy ezt tegye.. Valóban ez történt volna??  Ezt nem tudom elhinni.... ha meg is fordult a fejembe, hogy valaki el fog innen menni... akkor sem rájuk gondoltam volna. Pisti azonnal sírni kezdett, Yamuraihát ölelgette. Én meg sem tudtam mozdulni. Csak álltam ott és a levele szorongattam. Ebbe volt minden válasz, de már egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy részletesen akarom tudni mi is történt.... Nem éreztem magam késznek rá. Végül mégis erőt vettem magamon és elkezdtem olvasni.
Tényleg nem álltam rá készen.Minden egyes mondattal egyre nőtt bennem a szomorúság. És egyben szembe kellett néznem a ténnyel, mekkora helyrehozhatatlan hibát vétetettem. Ha akkor nem mondok semmit... ha tartom a számat.. Ha legalább egy két nappal később mondom....
A levél némán hullott ki remegő kezeimből.
- Ha valakinek el kell innen mennie... Az én vagyok. Sajnálom, hogy ennyi bajt okoztam. Sarkon fordultam a lefelé utat szinte futva tettem meg. Fel sem fogtam, hogy talán most láttam őket utoljára. nem tudtam szabadulni a rám nehezedő bűntudattól.
Hogy lehettem ennyire önző? Nekem van hazám.. vannak szüleim és testvéreim.. egy végső biztos menedékem..mi több, rangom is van..... nekik viszont nem csak az otthonukat.. a családjukat tettem tönkre....talán az életüket.
Ezután, hogy is tudnék újra a szemükbe nézni?...
Vissza az elejére Go down
Yamuraiha

Yamuraiha


Hozzászólások száma : 528
Join date : 2014. Jan. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Artemyra

Black Libra Tower - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Libra Tower   Black Libra Tower - Page 2 EmptyPént. 31 Jan. - 16:36

Mélyet sóhajtottam, Pisti könnyes szemmel nézett Spartos után.
- Nem Spartos a hibás. Azt Sinbad okozta saját magának, azzal hogy nekünk támadt. Ha nem mondhatjuk meg neki nyíltan a véleményünket, az már régen rossz. Még csak nem is ő erőszakolta ki a vitát... hanem az az idióta heliohapti...
Nem akartam hogy Spartos hibásnak érezze magát. Ő csak tényleg megmondta amit gondolt. Ha ő nem teszi meg, megtettem volna én. Mikor Sinbad magával hozott megígértette hogy mindig elmondom neki a véleményemet, vagy hogy mit gondolok egy adott dologról. És én megígértem.
- Menj utána, nyugodtan. Nekem sajnos indulnom kell. - megborzoltam Pisti fejét. - A Magnostadt Akadémián megtaláltok.
Két szolga érkezett akik hozták a csomagomat. Az ajtóm belső felére tűztem egy rövid búcsúzást... ha esetleg Sinbad erre járna. Bár ebben kételkedtem. Hiszen ő maga küldött el minket. Emelt fővel távoztam a palotából és a kikötőig meg sem álltam.

Vissza az elejére Go down
 
Black Libra Tower
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Purple Leo Tower
» White Aries Tower
» Crimson Cancer Tower
» Silver Scorpio Tower
» Green Sagittarius Tower

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sindrian Party Animals :: World Map :: Királyi palota-
Ugrás: