Sindrian Party Animals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magi RPG fórum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Silver Scorpio Tower

Go down 
SzerzőÜzenet
Sharrkan
Admin
Sharrkan


Hozzászólások száma : 538
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 31
Tartózkodási hely : Artemyra

Silver Scorpio Tower Empty
TémanyitásTárgy: Silver Scorpio Tower   Silver Scorpio Tower EmptyHétf. 20 Jan. - 0:30

Itt gyakorolhatnak a harcművészetek szerelmesei. Ezeket az edzőpályákat a vendégek is használhatják.
Silver Scorpio Tower Tumblr_mznzvurA161r5hy7lo1_500
Vissza az elejére Go down
https://span.hungarianforum.com
Sharrkan
Admin
Sharrkan


Hozzászólások száma : 538
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 31
Tartózkodási hely : Artemyra

Silver Scorpio Tower Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Scorpio Tower   Silver Scorpio Tower EmptyKedd 28 Jan. - 2:03

Miután otthagytam Yamut, nem tudtam hova is mehetnék. Mire észbe kaptam már fel-alá sétáltam az edzőpályám közepén. Nem éreztem mást, csak a mindent elemésztő dühöt. Nem gondoltam volna, hogy Yamuraiha képes ilyesmire. Belőle valahogy nem néztem ki. Mégis... előbb Sin, most meg ő. Hát itt már tényleg senkiben se lehet bízni? Kimondtam amiről hallani se akartak, ezért gyorsan eltesznek láb alól! Falhoz csapnak, aztán ha nem jött össze semmi baj megmérgezzük. Na de majd én megmutatom nekik! Velem ezt senki nem csinálhatja! Megkeresem Sinbadot és... ismét felvillantak a szemem előtt a közelmúlt eseményei. Újra és újra és újra. Sinbad arca, ahogy rám nézett közvetlenül azelőtt, hogy rám támadt. Hirtelen azt vettem észre, hogy remegek, de ezúttal nem a dühtől. Ökölbe szorítottam a kezem, hogy némiképp csillapítsam, de mindhiába. Nevetségesnek éreztem magam. Félek? Én? Ráadásul pont a mestertől? Pár napja ez még olyan lehetetlennek tűnt. Most meg itt vagyok teljesen egyedül és sírok mint egy gyáva kisgyerek. Várjunk csak! Sírok? Észre se vettem, pedig már egy ideje folyhattak szememből a könnyek. Nem is tudom, olyan kiszolgáltatottnak éreztem magam. Elvégre kiben is bízhatok meg úgy igazán? Senkiben. Na jó talán Spartos, de ő se szívesen áll ki mellettem, csak ha már nagyon muszáj. Egyáltalán mit keresek még itt? Nincs is rám szükségük. Pontosan azt éreztem mint aznap amikor a családom kitagadott. Ismét egyedül voltam egy olyan helyen, ahol bárki az ellenségem lehet. Borzalmasan éreztem magam. Nem hittem volna, hogy ez ismét megtörténhet. A fejemben egy hang azt ordította, hogy fussak, hogy meneküljek innen amint csak lehet. Szívem szerint hallgattam volna rá és ha kell hát úszok a következő kontinensig, ha ez azt jelentené, hogy most rögtön eltűnhetek innen, mégsem tudtam megmozdulni. Fel se tűnt, de egy ideje már csak egy helyben álltam. Miután ezt észrevettem se csináltam mást, csak néztem magam elé. Aztán lassan elkezdtem gondolkodni mit is tehetnék ezután. Az ötletek egyre csak gyűltek a fejemben, a legkézenfekvőbbtől a leglehetetlenebbekig. És akkor eszembe jutott! Hiszen lassan fél éve történt, hogy a bátyám meglátogatott engem, hogy személyesen közölje velem, immár bármikor visszatérhetek a szülőföldemre. Már nem emlékszem, mit is mondott pontosan, de nem is az volt a lényeg. Még a címemnek megfelelő ruhákat és ékszereket is elhozta nekem egy díszes kis dobozban, ami azóta is ott van, ahova akkor tettem. Az ágyam mellett. Azóta se nyitottam ki. Úgy gondoltam nem lesz rá szükségem, hiszen nekem már itt van az otthonom. Most viszont már koránt sem gondoltam így. Minél előbb el akartam menni innen, így az tűnt a leglogikusabbnak, hogy visszatérjek Heliohaptra, ha már egyszer lehetőséget kaptam rá. Fáradtan ültem le az egyik oszlop tövébe. Lehunytam a szemem és elképzeltem milyen jó lesz újra otthon lenni. Otthon az igazi családommal. Holnap elindulok és pár hét múlva már ismét boldog leszek és magam mögött tudhatom ezt a szörnyű rémálmot... ez a gondolat járt a fejemben még mielőtt teljesen kidőltem és elaludtam.

Vissza az elejére Go down
https://span.hungarianforum.com
 
Silver Scorpio Tower
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Purple Leo Tower
» White Aries Tower
» Crimson Cancer Tower
» Black Libra Tower
» Green Sagittarius Tower

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sindrian Party Animals :: World Map :: Királyi palota-
Ugrás: